Nowa firma - akcyza-na-samochody-akcyza-na-samochody-sprowadzane-akcyza-na-samochody-z-niemiec-akcyza-na-samochody-ciezarowe

Akcyza na samochody

nowa-firma.com.pl

Tytuł:  nowa akcyza na auta 09
Autor:  
5.7.2010, 11:06
Witam ! Bardzo dobrze ,ze podniesli akcyze na samochody z pojemnoscia pow. 2000 cm3. Skonczy sie szpanerstwo i udawanie bogaczy ,a szczegolnie dla tych dieslowcow ,co tylko jak chca kupic auto to tylko...diesel,diesel - zenada w polskim stylu. Rowniez dla gazownikow typu benzyna/gaz. W Swiecie pojazdy produkuja z zalozeniem przeznaczenia dla kazdej grupy osob ,a u nas w kraju byle sznurek jezdzi dobrym autem. Jednak odrazu mozna rozpoznac sznurka lub nowobogackiego ,ze cos do czegos nie pasuje. Drogim autem szanowni Polacy jezdzi sie wtedy kiedy od A do Z prowadzi sie takie zycie ,a nie do Netto czy Lidla chodzi sie po zakupy i sknerzy sie na kazdym kroku. To samo tyczy sie pracodawcow ,ktorzy "rozbijaja" sie na kazdym kroku super furkami ,a ludzia placa grosze. Takim na codzien dale kopa w dupe lub lepa ,albo specjalnie pograzam w oczach innych. Sam jestem pracodawca i zarabiam sporo ludzie u mnie tak samo . Jezdze autem benzynowym o poj. 2.800 cm3 i takie za granica szukalem. Szukalem benzyny ,a nie diesla lub benzyno-gazownika.

Autor:  Waluś
5.7.2010, 13:48
płacimy akcyze na sam. przez 4 lata jak frajeży jedyni w UE MUSIMY TO ZMIENIC samochody są dla wszystkich powiny byc traktowane jak cos normalnego np.pralka lodówka nasz żąd na autach za dużo zarabia motoryzacja to przyjemnosc zlikwidowac akcyze na sam.popatrzmy na sąsiadów zach. polacy

Autor:  monia
14.3.2011, 09:17
o jeja jaka chwalipięta :)jak chcesz jeździć drogim autem żeby pokazać że masz kasę (hm.. dla mnie to też szpanowanie) to po co sprowadzasz auto za granicy?? kup sobie z salonu!!

Autor:  
19.6.2011, 11:14
\\\"na świecie pojazdy produkują z zalozeniem przeznaczenia dla kazdej grupy osob\\\" ty z tą twoją porąbaną retoryką powinieneś jeździć bryczką z osłem , ale to osioł powinien powozić

Autor:  Snodenume
24.4.2012, 20:20
Are you interested in any Richard Branson information?

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Co jest kwadratowe: koło czy kwadrat?