Nowa firma - akcyza-na-samochody-akcyza-na-samochody-sprowadzane-akcyza-na-samochody-z-niemiec-akcyza-na-samochody-ciezarowe

Akcyza na samochody

nowa-firma.com.pl

Forum

nowa akcyza na auta 09 (Bolek)
Are you interested in any Richard Branson information?
(więcej...)

5
Akcyza na wlasny samochód (zbyniek)
Ja zalatwialam dokumenty na zwolnienie z akcyzy bo to moja wlasnosc. Podzwon popytaj sie w w-wie jest pare agencji celnych. ja korzystalam z xxx POLECAM :)
(więcej...)

2
akcyza na samochody (Mariola)
911 z 1989r 3600pojemność UE - jaka akcyza
(więcej...)

8
niema akcyzy na własny sprowadzony samochód (Mariola)
Niema akcyzy na własny samochód sprowadzony ale są warunki do spełnienia 6 mies min musi być samochód zarejestrowany na właściciela i rok pobytu zagranicą swój pobyt też trzeba udokumentować potem przez rok tego samochodu w Polsce nie można sprzedać w razie pytań proszę o xxx Agencja Celna zajmująca się wyłącznie akcyzami
(więcej...)

1
akcyza na samochody (mariola)
Jeszcze chciałam wyjaśnić,że jeśli warunki nie są spełnione co do własnego auta używanego zagranicą płacimy wówczas akcyzę jak każdy nawet za własny samochód najlepiej to najlepiej kupić auto z silnikiem do 2000cm poj.
(więcej...)

1
Kupiłem Mercedesa na moje nieszęście ma powyzej 2 litrów poj ale jest uszkodzony (Mariusz)
Będąc z zagranicą kupiłem Mercedesa tani ale jak się dowiedziałem w Polsce płaci się akcyzę od wartości rynkowej że w Urzędzie mają jakiś program nie wiem co mam robić a samochód jest uszkodzony ma uszkodzony tył teko ale zdolny do jazdy ze Policja niemiecka po wypadku nie zatrzymała dokumentów az podziwiam ich
(więcej...)

1
odpowiedż na pytanie w/w (Mariola)
Dokladnie tak j/w tylko ze ja skorzystałem z usług agencji celnej na xxx w W-wie. Nie musialem nigdzie chodzic, tracic czasu, co prawda nic za darmo ale polecam
(więcej...)

2
Akcyza za sprowadzony samochód (Marek)
Podatek akcyzowy na samochody importowane wynosi 17,6% na samochody powyżej 2 litrów, 6,4 % na pozostałe samochody
(więcej...)

2
Specjalny samochód - akcyza (Józef 65)
Hej, mam problem. 4 lata temu kupiłem samochód kempingowy, który jest zarejestrowany jako samochód specjalny, taka jest kalsyfinacja. Po tak długim czasie UC przysyła mi pismo o wszczęciu postępowania za nie zapłaconą akcyzę. Przed rejestracją samochodu pytałem się w Starostwie Powiatowym czy muszę płacić akcyzę. Powiedziano mi że nie i zarejestrowano pojazd. Czy Urząd Celny łamie prawo twierdząc, że samochód specjalny to samochód osobowy? Jak uważacie?
(więcej...)

1
Opłata za cło (bond)
Witam serdecznie. Moja siostra, która została właścicielem niedawno sprowadzonego samochodu jest w stanie uniemożliwiającym jej samodzielnego udania się do Urzędu Celnego w celu opłacenia cła i wydania akcyzy. Stąd kieruję swoje pytanie. Czy ja, brat mogę dokonać tych opłat za moją siostrę ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Jakiego koloru jest zielona piłka?